FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8737495
nr 873 7495
ARMCHAIR
Teak, 1950s, leather seat, wear.
Teak, 50-tal, lädersits
Condition: slitage
800
SEK 1000
Monday February 3 2014
at 19:53:28
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
6
900 kr